Haber

TDP Genel Başkanı Sarıgül Sakarya’da konuştu

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, seçimden sonra partisinin ülke yönetiminde etkin, yetkin bir yer ve karar sahibi olacağını söyledi.

Partisinin Sakarya İl Başkanlığı’nın yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Sarıgül, vatandaşların enflasyon mağduru olduğunu belirtti.

Sarıgül, iktidara geldiklerinde elektrik ve doğalgaz dağıtım işini devlet bünyesine alacaklarını belirterek, belirleyecekleri 10 temel ihtiyaçta fiyatları sabitleyeceklerini kaydetti.

En düşük emekli maaşı ve bayram ikramiyelerinin taban fiyattan az olmaması gerektiğini savunan Sarıgül, gençlere değer vereceklerini vurguladı.

Seçimlerdeki öncelikli amacı sorulduğunda Sarıgül, “Seçimler yapıldıktan sonra göreceksiniz ki Türkiye Değişim Partisi yetkili yerde, yönetimde söz ve karar sahibi olan noktada mutlaka etkili olacaktır. ülkemizin ama hükümetimizden sonra evrensel hukuk kurallarını uygulamamız en büyük arzumuzdur.’Senin adaletin, benim adaletim.Hayır, Türkiye’nin adaleti olacak.’dedi.

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Sakaryaspor’un Muhteşem Lig’de yer alması gerektiğine inandığını ifade eden Sarıgül, konuşmasının ardından Çark Caddesi’nde vatandaşlarla buluşmaya geldi.

haber-cungus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu