Haber

Başkan Dündar: “AK Parti’nin iktidarda kalması, ürettiği hizmetin mükafatıdır”

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2004 yılından bu yana görev yapan Osmangazi ve İl Genel Meclis Üyeleri ile toplantıya geldi.

Eski ve şimdiki meclis üyeleriyle tek tek ilgilenen Önder Dündar, yaptıkları hizmetlerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

Soğanlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Osmangazi ve 2004 yılından bu yana görev yapan İl Genel Meclisi Üyeleri, eski Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez katıldı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, seçim ortamının hızla devam ettiğini belirterek, “AK Parti’nin oyları, hizmetlerinin karşılığı olan oylardır. AK Parti’nin iktidarda kalması, ürettiği hizmetin karşılığıdır. Osmangazi Belediyesi olarak ilçe belediyesi ile ilgili çalışmalarımız var. Gaziantep İsahiye’de 100 hanelik bir mahalle kurduk. Depremin olduğu ilk günün sabahı arkadaşlarımız yola çıkarak bölgeye gittiler. O zamandan beri o bölgede çalışıyoruz. İslahiye, Samandağ ve Hatay’da hizmetinizdeyiz. Depremden etkilenen birçok insanla çalıştık. İlaçlama ve temizlik çalışmalarımız devam ediyor. Zelzele bölgesinde hayat normale döndü, dün İslahiye’deydik, vatandaşların bize büyük bir teveccühü oldu. Allah onlardan razı olsun” dedi.

“Osmangazi, Bursa’da ve Türkiye’de belediyecilik için örnek oldu”

Osmangazi ile sadece Bursa’da değil Türkiye’de çok şeyin değiştiğini kaydeden önceki dönem Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Osmangazi’de ayrı bir yerimiz var. Osmangazi ile sadece Bursa’da değil Türkiye’de çok şey değişti ve başladı. Osmangazi belediyecilikte Bursa’da ve Türkiye’de örnek oldu” dedi.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ise, bugüne kadar hizmet ve emeği geçen belediye başkanları ile Osmangazi ve İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür ederek, Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için takviye istedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

erzinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu