Haber

TRT’den Nefes Yer Eksi İki ile ilgili deprem sonrası şok karar! Üretici açıkladı

Hakan Evrensel’in senaryosunu yazdığı Nefes Yer Eksi İki, olağan kurallar çerçevesinde 17 Şubat’ta vizyona girecekti. Murat Yıldırım’ın ‘Tayfun Yüzbaşı’ karakterini canlandıracağı Nefes Yer Eksi İki sinemasıyla ilgili köklü bir değişikliğe gidildi. Yapımcılığını Mustafa Cihat Durmuş’un üstlendiği Nefes Yer Eksi İki sinemasının ileri bir tarihe ertelendiği sosyal medya platformu üzerinden duyuruldu.

“Yüzyılın Felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Nefes Yer Eksi İki sinemasının yapım şirketi Orgino Medya’dan flaş bir açıklama geldi. Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa’da yaşanan şok nedeniyle yayın tarihini erteleme kararı aldığını belirtti:

“Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralarımıza acil şifalar diliyoruz. Böylesine büyük bir felaket karşısında yaralarımızı sarmaya çalıştığımız bu günlerde elbette filmimiz vizyona girmiyor. Felaket olarak hatırlamayacağımız güzel günlerde tekrar buluşmak dileğiyle. Saygılarımızla…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu