Haber

Rusya LGBT’nin kökünü kurutuyor! Rus parlamentosu maddeyi onayladı

Rusya Federasyonu Federal Meclisi, Çarşamba günü ülkede ameliyat veya medeni hal yoluyla cinsiyet değiştirmeyi yasaklayan bir yasa çıkardı.

Rusya Parlamentosu Duma’sından yapılan açıklamada, ” Cinsiyet geçişlerinde tıbbi müdahale ve tıbbi müdahale olmaksızın cinsiyet geçişlerinde kayıt değişikliği yapılmasını yasaklayan yasa tasarısı onaylandı.‘ kullanılmış.

GENİTAL ORGANLARDA ANOMALİYELER OLURSA AMELİYATA İZİN VERİLİR

Tasarı “çocukların cinsel organlarının gelişiminde” anomaliler“, bu ilaç ameliyatlara izin veren istisnalar sağlar. Ancak, bu istisnai tıbbi operasyonlar ayrıca devlet organlarından onay gerektirecektir.

Tasarıyı savunan milletvekilleri, LGBT örgütleri ” gençlere karşı yıkıcı faaliyetlerde bulunduklarını“diye ileri sürüyor.

“KADIN VE ERKEK BİRLİKTE”

Parlamentodaki ana kümelerin liderleri tarafından önerilen metin, ” geleneksel aile değerleri“yalnızca avukatlık ve evlilik” bir erkek ve bir kadının birleşimiTanımlayan Rusya Anayasasına dayanmaktadır.

Ukrayna’daki çatışmaya paralel olarak Rus hükümeti, Ortodoks Kilisesi ile işbirliği içinde Batılılara karşı çıktı ” Geleneksel değerler“Kendi adına muhafazakar bir politika izliyor.

Rusya daha önce LGBT propagandasını yasaklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu