Haber

Refah Partisi İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki saldırılarını kınadı

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Lideri Cafer Arslanboğa, İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarını kınadı.

Arslanboğa, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, dış güçlerin birleşerek İsrail’in yanında yer aldığını belirtti.

İsrail’in kendi terör örgütünden çok kendi inançlarını hayata geçirmeye çalıştığını belirten Arslanboğa, şunları kaydetti:

“İnançlarını yerine getirmeye çalışıyor. İnançlarını yerine getirirken kadınları, çocukları, yaşlıları, gençleri öldürmek, yani canlıları öldürmek onlar için bir hak haline geliyor. Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkeler ise sahipsiz gösteriyor. İsrail’in yanında olduklarını gizliyorlar. Bunun engellenmesi gerekiyor. Ne yapmamız gerekiyor? İncirlik Üssü’nü kapatmamız gerekiyor. Ne yapmamız gerekiyor? Malatya Karacaüstü’nü kapatmamız gerekiyor. İsrail’in takviyelerinin kesilmesi gerekiyor. Nihayetinde Allah, bunları korkmadan, kaygı duymadan yapabilecek güç ve kudret sahibidir. “Bunu başarabiliriz. Ve bir an önce elçiliklerimizi geri çekmemiz gerekiyor. Ve bunlarla ilgili yapmamız gerekenleri hızla yapmamız gerekiyor. Oradaki masum insanlardan birini kurtarmak için ne yapmamız gerektiği konusunda endişelenmemiz gerekiyor. Bunları yapamadığımız zaman bu acıyı yaşayacağız.”

kartal-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu