Ekonomi

Koçtaş, Bodrum’da açtığı mağaza ile toplam mağaza sayısını 400’e çıkardı.

??????? Koçtaş, Bodrum’da açtığı Koçtaş Fix mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 400’e çıkardı.

Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalle bazlı Koçtaş Fix mağazaları ile Türkiye’deki büyümesini kesintisiz sürdürüyor. Mağazalarıyla 59 ilde hizmet veren Koçtaş, Bodrum’da açtığı yeni Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 400 mağazaya ulaştı.

Koçtaş Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı yaptığı açıklamada, toplam mağaza sayısını 400’e çıkarmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Türkiye’de konut geliştirme departmanının gelişimine öncülük eden lider şirket olarak konumumuzu daha da güçlendiriyor, hızlı yanıt veriyoruz. müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz.

Kiosklarımız, web ve taşınabilir uygulamamız Koçtaş Fix ile tüm kanallardan iş ve hizmetlerimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmak için çok güçlü yatırımlar yapıyoruz.”

“Kısa bir süre önce dijital mağazamız koctas.com.tr, konut geliştirme alanında Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri haline geldi.” Dağlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ülkemizin dört bir yanında açtığımız mağazalarımızla 59 ilde 47 geniş format ve 353 mahalle format mağazamızla hizmet veriyor, dijital kanallarımızla tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz.

Bugün Koçtaş, Türkiye geneline yayılmış mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanı ile reyonunda taraf tutan, ürün seçimi ve hizmetleriyle tüketicilerin gönlünde taht kuran lider bir markadır. Açtığımız mağazalar başta olmak üzere bulunduğumuz bölgenin insan kaynağını değerlendirerek yerel istihdama katkı sağlamaya da büyük önem veriyoruz.”

haber-kadinhani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu