Haber

İnegöl Belediyesi 28 personel alımı yapacak

BURSA (İGFA) –İnegöl Belediyesi’nden işçi alımına ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere diğer 6 alanda görevlendirilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. İlçe halkımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla yapılan satın alma kapsamında; 9 temizlikçi, 8 garson, 6 aşçı yardımcısı, 2 bulaşıkçı, 2 baş garson ve 1 kasiyer görev alacak. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız, 13 Kasım Pazartesi saat 17.00’ye kadar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:09 Beşinci Mevsim Kültür ve Sanat Merkezi’nin zemin katında bulunan İnegöl Belediyesi Çalışma Hizmetleri’ne şahsen başvuru yapabilecek. ”

Adayların başvuruda bulunması gereken koşullar ise şöyle:

Temizleyici için; Hijyen ve temizlik belgelerine sahip olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak, en az ortaokul mezunu olmak, esnek çalışma saatlerine uygun olmak, erkek adaylar için askerlik hizmeti bulunmamak ve İnegöl’de ikamet etmek.

Garson için; Lise ve üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik hizmeti bulunmamak, esnek çalışma saatlerine uygun yeterli diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak Araç sahibi, 40 yaşını doldurmamış ve İnegöl’de ikamet ediyor. ikamet etmek.

Yardımcı aşçı için; Adayların lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları, tercihen ilgili alanda sertifika veya yeterlilik belgesine sahip olmaları, erkek adaylar için askerlik hizmetinin bulunmaması, esnek çalışma saatlerine uygun olmaları, 40 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. İnegöl’de ikamet ediyorum.

Bulaşık makinesi için; Hijyen belgesine sahip olmak, en az lise mezunu olmak, erkek adaylar için askerlik hizmeti yapmamış olmak, esnek çalışma saatlerine uygun olmak, 40 yaşını doldurmamış olmak ve İnegöl’de ikamet etmek tercih sebebidir.

Baş Garson için; Lise ve üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlik hizmeti bulunmamak, esnek çalışma saatlerine uygun olmak, diksiyon ve iletişim becerileri iyi olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve araç kullanabilmek Aktif araç sahibi olmak, 45 yaşını doldurmamış olmak ve İnegöl’de ikamet etmek. ikamet etmek.

Kasiyer için; üniversitelerin muhasebe, finans, işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun olmak, ofis programlarına hakim olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve etkin araç kullanabilmek, erkek adaylar için; Askerlik hizmetini yapıyor olmak, esnek çalışma saatlerine uygun olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, İnegöl’de ikamet ediyor olmak ve alanında tecrübe sahibi olmak.

haberhuyuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu