Ekonomi

Form Endüstrilerinde 2 üst düzey atama

İklimlendirme bölümünün ana firmalarından Form Şirketler Kümesi çatısı altında bulunan Form Sanayi İşleri, yeni yıla üst düzey atamalarla girdi.

Sektör tecrübesi ve yenilikçi çalışmalarıyla adından söz ettiren Form Şirketler Kümesi, 2023 yılına Form Sanayi İşleri ailesinde değerli atamalar yaparak girdi.

2003 yılından bu yana Form çatısı altında farklı misyonlarda başarılı çalışmalara imza atan Marmara ve Ege Bölge Koordinatörü Hüseyin Atakan, 1 Ocak 2023 itibari ile Form Sanayi İşleri Marmara ve Ege Bölgeleri Genel Müdür Yardımcılığına atanmıştır. Mezun olmuştur. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Atakan, Form’da geçirdiği yıllarda sırasıyla Bursa Bölge Müdürlüğü ve İstanbul Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Atakan, İSKİD-MİSK Komite ve MMO üyesidir.

Aynı kapsamda 17 yıldır Form ailesinin bir üyesi olan Anadolu Bölge Koordinatörü Orhan Bağran, 1 Ocak 2023 prestiji ile Form Sanayi İşleri Anadolu Bölgelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 2003 yılında Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bagran, Türkiye Tesisat Mühendisleri Derneği’nde (TTMD) 12. dönem Yönetim Kurulu Üyeliği ve bir dönem TTMD Ankara İl Temsilciliği yaptı.

Atamaları daha değerli kılan Form Sanayi Works Genel Müdürü Toni Timirci, “Şirket olarak başarılarımıza bir bütün olarak yaklaşıyoruz. Kullanıcılarımıza sunduğumuz iş ve hizmetlerin geliştirilmesinde yeni teknolojilerin, Ar-Ge çalışmalarının ve ücretli kullanıcıların katkısı çok büyüktür. İşin görünmeyen tarafında ise bu yenilikleri ürün ve hizmetlerimize entegre etmeye ve tüm gelişmeleri yakından takip ederek markamızı bir üst seviyeye taşımaya adanmış bir ekip var. Bu yıl prestijli yeni atamalarımızla başarılarımıza yeni başarılar ekleyeceğimize inanıyorum. Ücretli çalışma arkadaşlarımızı yeni görevlerinden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu