Haber

Bağcılar’da yönetim sahaya indi

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, başkan yardımcıları ve birim müdürleri “Sahada Yönetim” kapsamında sahaya geldi. Belediye yönetimi, mahalle sakinleriyle sadece sohbet etmekle kalmıyor, onları dinliyor, ihtiyaçlarını da yerinde görüyor. Vatandaşların büyük beğeni topladığı etkinlik 6 hafta sürecek.

Bağcılar Belediyesi, halkın yanında olmak ve gönüllere dokunmak amacıyla “Sahada Yönetim” faaliyetini başlattı. Bu kapsamda Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, müdür yardımcıları ve birim müdürleri sabah 06.00 sıralarında alana indi. 4 ayrı mahalleye dağıtılan yönetim ekibi, dükkânını yeni açan esnafı selamlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İş yerine giden vatandaşlarla da sohbet eden Özdemir ve grubu, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yolculuk sırasında alınan notlar

Mahalle sokaklarında dolaşan Özdemir ve arkadaşları, kaldırımlardan tabelalara kadar gördüğü eksiklikleri not aldı. Gezi sırasında tutulan notlar en kısa sürede çözümlenmesi için ilgili müdürlüğe iletilmiştir. Önümüzdeki dönemde hizmete girmesi beklenen E-Spor Merkezi, Yaşam Merkezi ve Kent Kütüphanesi’nin şantiyesine 7’den 70’e uğrayan Özdemir, çalışmaları yerinde gördü.

Onların içinde olmak bize güç veriyor

Daha yaşanabilir bir Bağcılar için çalıştıklarını belirten Özdemir, “İlçemizi Bağcılı hemşerilerimizle birlikte yönetiyoruz. Onların içinde olmak bize güç veriyor. Birlikte sorunlarımızı ve gelecek için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Fikir alışverişi sonucunda en iyisine karar veriyor ve uyguluyoruz. Saha çalışmalarımız çok güzel ve verimli geçti.” Vatandaşlar, kendileriyle yakından ilgilenen Özdemir ve grubuna teşekkürlerini iletti.

Her cuma sabahı gerçekleştirilen Yönetim Alanı’ndaki etkinlik 22 mahallede tamamlanana kadar 6 hafta boyunca devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu